Vishay CRCW251230R0JNEG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 30ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Farnell
element14 APAC
TME
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+27.06%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
Stock
3,785
Authorized Distributors
6
Resistance
30 Ω
30 Ω
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ-1TYJ300U
Res Thick Film 2512 30 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 30 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-S1TJ300U
Res Thick Film 2512 30 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TYJ330U
Res Thick Film 2512 33 Ohm 5% 1W Ý200ppm/ÝC SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity4-1622820-0
Res Thick Film 2512 33 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity2-1622820-9
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 27ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
描述
CRCW Series 2512 1 W 30 Ohm ±5 % ±200 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 2512 30 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded
CRCW FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 30Ohm 1W
RESISTOR;THICK FILM;30 OHMS;1 W;5%;SMT;2512;TCR 73 PPM/DEGC;TAPE AND REEL