Panasonic ERJ-S1TJ300U
Res Thick Film 2512 30 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet8 页8 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 30ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TYJ300U
Res Thick Film 2512 30 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 30 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TYJ330U
Res Thick Film 2512 33 Ohm 5% 1W Ý200ppm/ÝC SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TYJ270U
Res Thick Film 2512 27 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Thick Film Resistors - SMD 2512 30ohms 5% Anti-Sulfur AEC-Q200
30¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm/¡æ 2512 6.4mm*3.2mm*700¦Ìm