Vishay CRCW25121R50JNEH
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1.5ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Stock
4,000
Authorized Distributors
3
Resistance
1.5 Ω
1.5 Ω
1.5 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 1.5 OHM 5% 1W 2512
CRCW2512 200 1R5 5% E82 e3