Vishay CRCW25121R30FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1.3ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
Datasheet8 页15 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
Stock
2,000
Authorized Distributors
4
Resistance
1.3 Ω
1.3 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Res Thick Film 2512 1.3 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-071R3L
RC Series 2512 1 W 1.3 Ohm ±1% ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC2512FK-071R2L
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 1.2Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1TYJ1R3U
Res Thick Film 2512 1.3 Ohm 5% 1W -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Embossed T/R
Yageo GroupRC2512JK-071R3L
Res Thick Film 2512 1.3 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity1-1622820-9
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 1.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
描述
RES THKFLM 2512 0.01 OHM 100% 1.3 R67 SMD
Crcw2512 1.3 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW25121R30FKTG
CRCW2512 1.3 1% 100 R67
1.3 OHM 1% 100PPM