Vishay CRCW25121R30FKEG
CRCW Series 2512 1.3 Ohm 1 W ±1 % ±100 ppm/K Surface Mount Thick Film Resistor
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-41.67%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Stock
21,396
Authorized Distributors
4
Resistance
1.3 Ω
1.3 Ω
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-10-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Res Thick Film 2512 1.3 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1.3ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
RES SMD 1.3 OHM 1% 1W 2512