Vishay CRCW251215R0JNTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 15ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Stock
5,940
Resistance
15 Ω
15 Ω
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
TE Connectivity352015RJT
Res Thick Film 2512 15 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ150U
Res Thick Film 2512 15 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity352015RJT
PanasonicERJ-S1TJ150U
Res Thick Film 2512 15 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TYJ160U
Res Thick Film 2512 16 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
描述
RES THICK FILM 15 OHM 5% 1W 2512 SMD
Crcw2512 15 5% 200 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW251215R0JNTG
CRCW2512 15 5% 200 R67