Vishay CRCW2512110RJNTG
Res Thick Film 2512 110 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Blister T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Stock
7,990
Authorized Distributors
3
Resistance
110 Ω
110 Ω
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 110ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
CRCW2512 110 5% 200 R67