Vishay CRCW2512110RJNEG
Res Thick Film 2512 110 Ohm 5% 1W ¦200ppm/¦C Molded SMD Blister T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.69%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
32,764
Authorized Distributors
6
Resistance
110 Ω
110 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ-1TYJ111U
Res Thick Film 2512 110 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TYJ101U
Res Thick Film 2512 100 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity1622820-2
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TYJ121U
Res Thick Film 2512 120 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity3520120RJT
Res Thick Film 2512 120 Ohm 5% 1W ±200ppm/C SMD T/R
TE Connectivity1622820-2
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 110ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
CRCW FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 110Ohm 500mW
CRCW Series 2512 1 W 110 O ±5% ±200 ppm/K Thick Film Chip Resistor