Vishay CRCW201021K0FKTF
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 21000ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
4,000
Authorized Distributors
2
Resistance
21 kΩ
21 kΩ
Case/Package
2010
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
750 mW
750 mW
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 21K OHM 1% 3/4W 2010
Crcw2010 21K 1% 100 R02 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW201021K0FKTF
CRCW2010 21K 1% 100 R02