Vishay CRCW06037R15FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 7.15ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Stock
8,016
Authorized Distributors
2
Resistance
7.15 Ω
7.15 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 7.15 OHM 1% 1/10W 0603
Crcw0603 7.15 1% 100 Rt1 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW06037R15FKTA
CRCW0603 7.15 1% 100 RT1