Vishay CPW152K500JE313
Res 2.5K Ohm 15W 5% Axial
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-05-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite25J2K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2500ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J2K5E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 2.5kOhm 10W
Ohmite23J2K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2500ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 2500ohm, 50V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2500ohm, 111.8034V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2700ohm, 116.1895V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 2.5K OHM 15W 5% AXIAL
Fixed Resistor, Wire Wound |Vishay CPW152K500JE313
2.5K¦¸ ¡À5% 15W ¡À30ppm/¡æ 47.62mm*12.7mm*15.87mm