Vishay ALSR052K500JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2500ohm, 111.8034V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
3 个月趋势:
-3.18%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite25J2K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2500ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J2K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2500ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J2K5
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2500ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 2500ohm, 50V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
RES 2.5K OHM 15W 5% AXIAL
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2700ohm, 116.1895V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 2.5K Ohm 5% 5W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
ALSR05 2.5K 5% E12 e3
2.5K¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm*7.92mm