Vishay CPF2330R00JKE14
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
800
Authorized Distributors
3
Resistance
330 Ω
330 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
2 W
2 W
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Res Metal Film 330 Ohm 5% 2W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Bulk
CPF-2 330 5% T-1 E14 e3
330 OHM 5% 100PPM 2W