Vishay CCF02330RJKR36
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页10 年前
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.50%
备用零件
Price @ 1000
Stock
2,964
Authorized Distributors
2
Resistance
330 Ω
330 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
2 W
2 W
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 330ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 330ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR200J330R
Res Carbon Film 330 Ohm 5% 2W -500ppm/C to -100ppm/C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
TE ConnectivityROX2SJ330R
Through Hole Resistor, Rox Series, 330 Ohm, 2 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
TE ConnectivityCFR25J330R
CFR25Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ -450ppm/C 330Ohm 0.333W 1/3W
描述
Res Metal Film 330 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
Resistor,metal Film,330Ohms,350Wv,5+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc |Vishay CCF02330RJKR36
330¦¸ ¡À5% 2W ¡À100ppm/¡æ 10.8mm*32¦Ìm