Vishay CMF5522M000FKR6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 2.2e+07ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2016-09-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupMFR-25FRF52-22M
General Type Metal Film Resistor 22MOhm 1/4W 1% Axial T/R
RESISTOR, METAL FILM,20 MEGOHMS,0.125 W,+/-1%,200 V, AXIAL,100 PPM/C,450 VAC
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 2e+07ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Mini-Mox FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% 100ppm/C 20MOhm 0.25W 1/4W
Stackpole ElectronicsPCF14JT22M0
Res Carbon Film 22M Ohm 5% 1/4W -1500ppm/°C to 0ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
Stackpole ElectronicsCF14JT22M0
Res Carbon Film 22M Ohm 5% 0.25W(1/4W) -1500ppm/C to 0ppm/C Conformal Coated AXL T/R
描述
RES 22M OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF-55 22M 1% T-1 RE6