Vishay BZX384B22-E3-08
Zener Diode, 22V V(Z), 2%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
数据表和文档
JRH Electronics
3 个月趋势:
-2.08%
Authorized Distributors
6
Zener Voltage
22 V
22 V
22 V
Tolerance
2 %
2 %
2 %
Power Dissipation
200 mW
200 mW
200 mW
Impedance
55 Ω
55 Ω
55 Ω
Max Reverse Leakage Current
50 nA
50 nA
相关零件
Zener Diode Single 16V 2% 40Ohm 200mW Automotive 2-Pin SOD-323 T/R
Zener Diode, 18V V(Z), 2%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Tape & Reel (TR) ±2% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 50nA @ 16.8V 200mW 24V 70Ohm
Diodes Inc.DDZ27DS-7
Diode Zener Single 26.965V 3% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R
描述
Zener Diode Single 22V 2% 55Ohm 200mW 2-Pin SOD-323 T/R
ZENER DIODE SOD323
Zener Diodes 22 Volt 0.2W 2%