Diodes Inc. DDZ27DS-7
Diode Zener Single 26.965V 3% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页8 年前
Diodes Inc SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-07-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.DDZ24CS-7
Zener Diode, 24V, 0.2W, Sod-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DDZ24CS-7
Zener Diode, 27V V(Z), 2%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Tape & Reel (TR) ±2% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 50nA @ 18.9V 200mW 27V 80Ohm
Zener Diode, 22V V(Z), 2%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Diodes Inc.DDZ20CS-7
Tight Tolerance Zener Diode Sod323 T&r 3K Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DDZ20CS-7
描述
Zener Diode, 27V V(Z), 2.5%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
SURFACE MOUNT PRECISION ZENER DIODE, 2.503%, 0.05µA
Diodes Inc SCT
Diode - Zener Single 200MW 27V
2.5% 50nA 27V 45¦¸ 200mW SOD-323 2.5mm*1.3mm*1.05mm