Vishay BZM55C4V3-TR3
Zener Diode, single, Two Terminal, 4.3V V(Z), 7%, melf-1.9 |Vishay BZM55C4V3-TR3
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页7 年前
Datasheet6 页24 年前
Introduction Date2000-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BZM55 Series 500 mW 4.3 V ±2 % SMT Small Signal Zener Diode - MicroMELF
SMALL SIGNAL ZENER DIODE Zener Diode, 3.9V V(Z), 5.13%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
SMALL SIGNAL ZENER DIODE Zener Diode, 3.6V V(Z), 5.56%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
描述
Zener Diode Single 4.3V 7% 90Ohm 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R
Zener Diode, 4.3V V(Z), 6.98%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
ZENER DIODE MICROMELF
Zener Diodes 4.3 Volt 0.5W 5%
ZENER SOD-323 .5W 4.3V
.5W 4.3V 5% MICMELF ZDIODE