Vishay BZM55C27-TR3
Zener Diode, single, Two Terminal, 27V V(Z), 7%, melf-1.9 |Vishay BZM55C27-TR3
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页7 年前
Datasheet6 页24 年前
Introduction Date2000-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Zener Diode, 27V V(Z), 2%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
Zener Diode Single 33V 2% 80Ohm 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R
Diode Zener Single 24V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R
描述
Zener Diode, 27V V(Z), 7.04%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
Z-DIODE 0,5W 27V 5% MICROMELF RoHSconf
ZENER DIODE MICROMELF
Zener Diodes 27 Volt 0.5W 5%
ZENER SOD-323 .5W 27V
.5W 27V 5% MICMELF ZDIODE