Vishay BZM55B27-TR
Zener Diode, 27V V(Z), 2%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
数据表和文档
IHS
TME
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.26%
Introduction Date2000-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
SMALL SIGNAL ZENER DIODE Zener Diode, 27V V(Z), 7.04%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
Zener Diode, single, Two Terminal,27V V(Z),7%,melf-1.9 |Vishay BZM55C27-TR3
Zener Diode Single 33V 2% 80Ohm 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R
描述
ZENER DIODE MICROMELF
100nA 27V 220¦¸ 500mW MICRO-MELF 1.9mm*1.15mm*1.15mm
ZENER SOD-323 .5W 27V
.5W 27V 2% MICMELF ZDIODE