Vishay ALSR052R000JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2ohm, 3.1623V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite25J2R0E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 2Ohm 5W
Ohmite45J2R0
Res Wirewound 2 Ohm 5% 5W ±50ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2ohm, 3.162V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsNWW5JT2R00
Fixed Resistor, Wire Wound, 5.1W, 2ohm, 3.1938V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J2R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2ohm, 330V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 2Ohm ±50ppm/C
RES WIREWOUND 2 OHM 5W 5% AXIAL
2¦¸ ¡À5% 5W ¡À50ppm/¡æ 22.23mm*7.92mm