Vishay CPW052R000JE14
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2ohm, 3.1623V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-02-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Ohmite25J2R0E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 2Ohm 5W
Stackpole ElectronicsNWW5JT2R00
Fixed Resistor, Wire Wound, 5.1W, 2ohm, 3.1938V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J2R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2ohm, 330V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite43J2R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2ohm, 200V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCB5JB2R00
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 2ohm, 1.4142V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
RES 2 OHM 5W 5% AXIAL
2¦¸ ¡À5% 5W ¡À50ppm/¡æ 22.22mm*9.52mm
CPW-5 2 5% E14 e3