Vishay ALSR03680R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 680ohm, 45.1664V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
相关零件
Ohmite23J680E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 680Ohm 3W
Ohmite23J680
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 680ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J700
Res Wirewound 700 Ohm 5% 3W ±30ppm/°C Vitreous Enamel AXL
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 700ohm, 59.1608V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 700Ohm 5W
TE Connectivity / AMP2-1623730-3
Res, 680R, 4W, Axial, Wirewound Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity 2-1623730-3
描述
RES 680 OHM 3W 5% AXIAL
ALSR03 680 5% E12 e3