Vishay ALSR035R000JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5ohm, 3.873V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
VISHAY CW02B5R000JE12HE RESISTOR, WIREWOUND, 5R, 5%, AXIAL
Ohmite43J5R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5ohm, 200V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J5R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43J5R0E
Resistor;Wirewound;Res 5 Ohms;Pwr-Rtg 3 W;Tol 5%;Axial;Silicone-Ceramic | Ohmite 43J5R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 5ohm, 5V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.180Diax0.500L 4.57mmx12.70mm 3W 5Ohm ±50ppm/C
RES 5 OHM 3W 5% AXIAL
ALSR03 5 5% E12 e3
5¦¸ ¡À5% 3W ¡À50ppm/¡æ 12.7mm*5.08mm