Vishay CW02B5R000JE70
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5ohm, 3.873V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页8 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页10 年前
Datasheet3 页10 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页19 年前
Farnell
New Yorker Electronics
Arrow.cn
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.02%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay CW02B5R000JE70 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Ohmite43J5R0E
Resistor;Wirewound;Res 5 Ohms;Pwr-Rtg 3 W;Tol 5%;Axial;Silicone-Ceramic | Ohmite 43J5R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 5ohm, 5V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCB5JB5R00
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 5ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF3JT4R70
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 4.7ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 5.1ohm, 5.0498V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR CW 0.188Diax0.562L 4.78mmx14.27mm 3W 5Ohm ±50ppm/C
CW Series Ø4.78 x 14.27 mm 3.75 W 5 Ohm ±50 ppm/°C Axial Lead Wirewound Resistor
Res Wirewound 5 Ohm 5% 3W ±50ppm/C Silicone AXL T/R
RESISTOR, WIREWOUND, 5 OHM, 3W, 5%
Power Wirewound Resistors 5 Ohm 5% 3W
5¦¸ ¡À5% 3.75W ¡À50ppm/¡æ 14.27mm