Vishay CW0055R000JE73
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 5ohm, 5V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
相关零件
VISHAY CW02B5R000JE12HE RESISTOR, WIREWOUND, 5R, 5%, AXIAL
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5ohm, 3.873V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite43J5R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5ohm, 200V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J5R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43J5R0E
Resistor;Wirewound;Res 5 Ohms;Pwr-Rtg 3 W;Tol 5%;Axial;Silicone-Ceramic | Ohmite 43J5R0E
Stackpole ElectronicsCB5JB5R00
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 5ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR CW 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 5Ohm ±50ppm/C
RES 5 OHM 6.5W 5% AXIAL
CW-5 5 5% E73 e3