Vishay ALSR0310K00JE48
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10000ohm, 173.2051V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 10000ohm, 158.114V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10000ohm, 173.205V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE610KJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 10000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
TE ConnectivitySBCHE1110KJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 10000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE1510KJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 17W, 10000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 10K Ohm 5% 3W ±30ppm/°C Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole T/R
ALSR03 10K 5% E48 e3
10K OHM 5% 3W