Vishay ALSR01900R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 900ohm, 30V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
Ohmite23J900E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 900ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J900E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 900ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J900
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 900ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 820ohm, 64.031V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 910ohm, 30.1662V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.65W, 910ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.110Diax0.406L 2.79mmx10.31mm 1W 900Ohm ±30ppm/C
RES 900 OHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 900 5% E12 e3
900¦¸ ¡À5% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm