Vishay CMF20910R00JNEA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.65W, 910ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet5 页5 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Film 910 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
RES 910 OHM 1W 5% AXIAL
CMF-20 910 5% T-00 EA e3
910¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm/¡æ 9.53mm