Vishay ALSR017K500JE12
Res 7.5K Ohm 1W 5% Axial
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet3 页10 年前
相关零件
Ohmite25J7K5E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 7.5kOhm 5W
Ohmite20J7K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 7500ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J7K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 7500ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 7500ohm, 193.6492V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 7500ohm, 193.649V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 7500ohm, 273.861V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 7.5K OHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 7.5K 5% E12 e3