Vishay ALSR01500R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 500ohm, 22.3607V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite20J500E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 500ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J500E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 500ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J500E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 500Ohm 5W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 500ohm, 38.7298V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 450Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 470ohm, 37.55V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 500 OHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 500 5% E12 e3
500¦¸ ¡À5% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm