Vishay ALSR01450R0JE12
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 450Ohm 1W
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 470ohm, 37.55V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite92J470E
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.25W, 470ohm, 85V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite40J470E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 470ohm, 1000V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45J470E
Wirewound Res.-Through Hole 5watt 470ohm 5% Axial RoHS Compliant: Yes
TE ConnectivitySBCHE6470RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 470ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP8-1879350-1
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 450 Ohm 5% 1W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
450¦¸ ¡À5% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm