Vishay ALSR03500R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 500ohm, 38.7298V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite23J500E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 500ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J500
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 500ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J500E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 500Ohm 5W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 470ohm, 37.55V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 500ohm, 22.3607V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 470ohm, 68.557V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.180Diax0.500L 4.57mmx12.70mm 3W 500Ohm ±30ppm/C
Res Wirewound 500 Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
500¦¸ ¡À5% 3W ¡À30ppm/¡æ 12.7mm*5.08mm