Vishay ALSR01150R0JE12
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 150Ohm 1W
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite21J150
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 150ohm, 75V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J150E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 150ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J150E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 27.3861V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor, Wirewound; 150 Ohms; 10 W @ degC; 5%; Axial Leaded; 30 ppm/ degC
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 150Ohm 3W
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 150ohm, 12.2474V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 150 Ohm 5% 1W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
150¦¸ ¡À5% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm