Vishay ALSR03150R0JE12
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 150Ohm 3W
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Ohmite23J150E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 150ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J150
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 150ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 150ohm, 19.365V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J150E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 27.3861V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor, Wirewound; 150 Ohms; 10 W @ degC; 5%; Axial Leaded; 30 ppm/ degC
描述
RES 150 OHM 3W 5% AXIAL
ALSR03 150 5% E12 e3
150¦¸ ¡À5% 3W ¡À30ppm/¡æ 12.7mm*5.08mm