Vishay AC05000001207JAC00
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.12ohm, 0.7746V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页5 年前
Datasheet9 页18 年前
Future Electronics
供应链
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.12ohm, 0.6V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.13ohm, 0.6245V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.13ohm, 0.3606V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JTR110
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 0.11ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623789-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 0.13ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.12ohm, 0.3464V, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
AC Series Ø7.5 x 18 mm 5W 0.12 Ohm ±5% -10/-80 ppm/K Cemented Wirewound Resistor
RES 120 MOHM 5W 5% AXIAL
AC05 R12 5% AC