Vishay AC03000001207JAC00
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.12ohm, 0.6V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
Datasheet9 页18 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-72.73%
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.12ohm, 0.7746V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.13ohm, 0.3606V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JTR110
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 0.11ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623789-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 0.13ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.13ohm, 0.3606V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 0.12 Ohm 5% 3W -80ppm/C to -10ppm/C Cement AXL Ammo
AC Series Ø 13 x 4.8 mm 0.12 Ohm 3 W ±-5 % -80 to -10 ppm/K Wirewound Resistor