Vishay AC03000001307JAC00
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.13ohm, 0.6245V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
Datasheet9 页18 年前
Arrow Electronics
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.24%
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.13ohm, 0.3606V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623789-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 0.13ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.12ohm, 0.7746V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.13ohm, 0.3606V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 0.13 Ohm 5% 3W -80ppm/C to -10ppm/C Cement AXL Ammo
Axial Axial AC 0.189Diax0.512L 4.80mmx13.00mm 3W 130mOhms -10/ -80ppm/C
Wirewound Axial Resistors 3watts 0.13ohms 5%
130m¦¸ ¡À5% 3W -80ppm/¡æ~-10ppm/¡æ 13mm