Vishay PAC100001307FA1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.13ohm, 0.3606V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-63.29%
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.13ohm, 0.8062V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.13ohm, 0.3606V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.13ohm, 0.6245V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.12ohm, 0.3464V, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.12ohm, 0.6V, 10% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623789-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 0.13ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR PAC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 130mOhm ±100ppm/C
RES 130 MOHM 1W 1% AXIAL
RES 0.13 OHM 1W 1% AXIAL
PAC01 R13 1% A1
130m¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 11mm