Vishay 293D336X0020D2TE3
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 20V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 2917
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet24 页2 年前
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+23.73%
Stock
18,105
Capacitance
33 µF
33 µF
33 µF
Voltage Rating (DC)
20 V
20 V
20 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
700 mΩ
800 mΩ
800 mΩ
Leakage Current
6.6 µA
6.6 µA
Dissipation Factor
6 %
6 %
6 %