Vicor VTM48ET120T025A00
VTM48 Series 12 V 37.5 A 300 W 2.05 MHz Through Hole Integrated Power Module
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页7 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+241%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2011-02-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
240 W 26 to 55 V Input 6 V Output 40 A Full VI-Chip VTM Current Multiplier
300 W 26 to 55 V Input 12 V Output 25 A Full V-I Chip VTM Current Multiplier
VTM 48EH Series 26V - 55V Input Voltage Transformation Module
描述
DC-DC Regulated Power Supply Module
VICVTM48ET120T025A00 VTM2 48/26/55/12/25
DC DC CONVERTER 12V 300W
Remote On/Off 25A 12V 1 55V