Vicor VTM48EF120T025A00
300 W 26 to 55 V Input 12 V Output 25 A Full V-I Chip VTM Current Multiplier
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-32.69%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2011-02-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
300 W 26 to 55 V Input 2 V Output 80 A Full V-I Chip VTM Current Multiplier
240 W 26 to 55 V Input 6 V Output 40 A Full VI-Chip VTM Current Multiplier
VTM48 Series 12 V 37.5 A 300 W 2.05 MHz Through Hole Integrated Power Module
描述
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 6.5V to 13.8V 25A 300W 60-Pin Full-Chip
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Func, 1 Channel, Hybrid
Sine Amplitude Converter 1-OUT 12V 25A 300W Surface Mount 18-Pin Full Chip
Remote On/Off 300W 25A 12V 1 55V 26V