Vicor VTM48EH120M010B00
120 W 26 to 55 V Input 12 V Output 10 A Half VI-Chip VTM Current Multiplier
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页10 年前
Future Electronics
备用零件
Price @ 1000
Stock
2,775
Authorized Distributors
1
Case/Package
Module
Module
Number of Pins
Number of Outputs
1
Min Input Voltage
26 V
26 V
Max Input Voltage
55 V
55 V
Output Voltage
Output Current
Output Power
Isolation Voltage
2250 Vrms
2250 Vrms
Efficiency
95 %
94.7 %
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
240 W 26 to 55 V Input 6 V Output 30 A Full VI-Chip Current Multiplier
300 W 26 to 55 V Input 24 V Output 12 A Full VI-Chip VTM Current Multiplier
Sine Amplitude Converter 1-OUT 24V 12.5A 300W Surface Mount 18-Pin Full Chip
描述
Sine Amplitude Converter 1-OUT 12V 10A 120W Surface Mount 12-Pin Half Chip