TXC 9C-16.000MBBK-T
Hc49 Smd Mhz Quartz Xtal/Metal, +/-50Ppm @25C, +/-50Ppm (-20 To 70C), 20Pf |Txc 9C-16.000MBBK-T
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页19 年前
TXC SCT
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2007-04-24
相关零件
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
Crystal 16.384MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 15.36MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin CSMD T/R
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 16MHz Nom
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD