Epson FA-238 16.0000MB-C0
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 4-Pin CSMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页10 年前
Datasheet0 页0 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.06%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Introduction Date2011-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
Hc49 Smd Mhz Quartz Xtal/Metal, +/-50Ppm @25C, +/-50Ppm (-20 To 70C), 20Pf |Txc 9C-16.000MBBK-T
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 16MHz Nom
18pF ¡À50ppm ¡À30ppm 16MHz 80¦¸ 200¦ÌW 3.2mm*2.5mm*700¦Ìm
MINI SMD XTL MHZ +/-50PPM 18.0PF 1K TR