Epson FA-238 16.0000MB-K3
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin CSMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页10 年前
Datasheet0 页0 年前
IHS
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-20.40%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Introduction Date2011-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
Hc49 Smd Mhz Quartz Xtal/Metal, +/-50Ppm @25C, +/-50Ppm (-20 To 70C), 20Pf |Txc 9C-16.000MBBK-T
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 16.384MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
描述
FA-238 Series 16 MHz ±50 ppm 10 pF -40 to +85°C Surface Mount Crystal Unit
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 16MHz Nom
10pF ¡À50ppm ¡À30ppm 16MHz 80¦¸ 3.2mm*2.5mm*700¦Ìm
MINI SMD XTL MHZ +/-50PPM 10PF 250TR