TXC 9B-24.576MAAE-B
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24.576MHz Nom
数据表和文档
相关零件
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24MHz Nom
Parallel - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 27MHz Nom
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 60Ohm 4-Pin CSMD T/R
描述
Crystal 24.576Mhz 12Pf 11.5Mm X 5Mm |Txc 9B-24.576MAAE-B
CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF TH
CRYSTAL, 24.576MHZ, 12PF, 11.5MM X 5MM; Frequency Nom: 24.576MHz; Crystal Case: Through Hole, 11.5mm x 5mm; Frequency Stability + / -: 30ppm; Load Capacitance: 12pF; Frequency Tolerance + / -: 30ppm; Product Range: 9B Series;