TXC 9B-24.000MAAE-B
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24MHz Nom
数据表和文档
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
相关零件
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 22MHz Nom
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 60Ohm 4-Pin CSMD T/R
描述
CRYSTAL, 24MHZ, 12PF, 11.5MM X 5MM
CRYSTAL, 24MHZ, 12PF, 11.5MM X 5MM; Frequency Nom: 24MHz; Crystal Case: Through Hole, 11.5mm x 5mm; Frequency Stability + / -: 30ppm; Load Capacitance: 12pF; Frequency Tolerance + / -: 30ppm; Product Range: 9B Series; Operatin