Texas Instruments TPS3813J25DBVR
voltage supervisor (reset IC) with programmable window watchdog 6-SOT-23 -40 to 85
Production
价格与库存
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing4 页1 年前
Official datasheet0 页0 年前
Technical Drawing4 页1 年前
Technical Drawing4 页2 年前
Technical Drawing4 页2 年前
Technical Drawing4 页4 年前
Technical Drawing2 页11 年前
Datasheet19 页12 年前
Datasheet3 页22 年前
Newark
Mouser
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+23.17%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
封装
3D下载
Authorized Distributors
2
Case/Package
SOT-23
SOT-23
Number of Pins
6
Reset Timeout
20 ms
20 ms
Undervoltage Threshold
2.25 V
2.25 V
Overvoltage Threshold
2.3 V
2.3 V
Watchdog Timer
Yes
Yes
Min Supply Voltage
2 V
2 V
Max Supply Voltage
6 V
6 V
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
工程资源
相关零件
Texas InstrumentsTPS3813L30DBVR
Texas InstrumentsTPS3813K33DBVR
Texas InstrumentsTPS3813I50DBVR
Analog DevicesMAX6731AUTRD3+T
Single-/Dual-/Triple-Voltage µP Supervisory Circuits with Independent Watchdog Output
Analog DevicesMAX6759UTTD0+T
Single-/Dual-Voltage Window Detectors Monitor Under-/Overvoltage Down to 0.4V
Voltage Supervisor, Ultra Low Quiescent Current, Programmable Delay Time/ REEL
描述
Processor Supervisor 2.25V 1 Open Drain Automotive 6-Pin SOT-23 T/R
IC, MPU SUPERVISOR, 20 uA, 6V, SOT23-6, FULL REEL
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) TPS3813J25 DETECTION THRESHOLD VOLTAGE IS 2.25V; POWER ON RESET GENERATOR supervisor 2.5V 2.9mm 20ms Minimum 437mW