Texas Instruments TPS3702CX18DDCT
Lead Free Active Low Active DUAL Voltage Detector Supervisor -40C~125C TJ 6muA 2.9mm 5V
Production
价格与库存
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing4 页1 年前
Official datasheet0 页0 年前
Technical Drawing4 页1 年前
Technical Drawing4 页4 年前
Technical Drawing4 页5 年前
Datasheet28 页11 年前
Datasheet25 页11 年前
Technical Drawing2 页20 年前
element14 APAC
SHENGYU ELECTRONICS
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.16%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Case/Package
SOT-23-6
SOT-23-6
Number of Pins
6
Number of Voltages Monitored
1
Reset
Active Low
Active Low
Reset Timeout
Undervoltage Threshold
Overvoltage Threshold
Watchdog Timer
Min Supply Voltage
2 V
Max Supply Voltage
18 V
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
Texas InstrumentsTPS3702AX18DDCT
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) TPS3702 Voltage Detector supervisor 5V 2.9mm 6muA -40C~125C TJ
Texas InstrumentsTPS3813K33DBVR
voltage supervisor (reset IC) with programmable window watchdog 6-SOT-23 -40 to 85
Texas InstrumentsTPS3813L30DBVR
Voltage Supervisor, Ultra Low Quiescent Current, Programmable Delay Time/ REEL
Supervisor with High-Accuracy, Ultra-Fast Propagation Delay and Capacitor-Progra
Analog DevicesMAX6898AAZT+T
MPU Supervisor, 1.5V-5.5V supply, Active-Low, Open-Drain, 190 ms delay/500 mV threshold, TSOT-23-6
描述
IC VOLT MONITOR OV/UV 1.8V SOT6 / Processor Supervisor 1.8V 1 Active Low/Open Drain 6-Pin TSOT-23 T/R
VOLTAGE SUPERVISOR, 1.8V, SOT-23-6